28 Mayıs 2012 Pazartesi

Ayrılık uzun sürmediTedavi şart!

Ömür Gedik ile Ferhat Göçer'in ayrılığı, 24 saat sürdü. Barışmayı 'Ayrılsak ölürüz biz' diyerek duyuran Göçer, ilgi görmeyen albümünü tanıttı!

MUTLUYUM' DEMİŞTİ...

Ünlü isimlerin ayrılıklarına da barışmalarına da akıl sır ermiyor! 5 yıldır dolu dizgin bir aşk yaşayan sinema eleştirmeni Ömür Gedik ve şarkıcı-doktor Ferhat Göçer ilişkilerinin sona erdiğini sosyal paylaşım sitesi twitter'da ilan etmişti. Gedik, takipçilerine; "Bundan sonra farklı bir hayatım olacak. Yalnız, özgür ve daha mutlu" diye seslenmişti. Göçer de ayrılığı twitter'da Gedik'i listesinden silerek doğrulamıştı.

KLİP PROMOSYONU MU? 

Ancak Ömür Gedik ile Ferhat Göçer, ayrılığa 24 saat bile dayanamadı. Bu kısa süreli ayrılığın Gedik tarafından twitter'da herkese ilan edilmesi; 'Reklam kavgası' dedirtti! Son albümüyle iyi bir satış grafiği yakalayamayan Ferhat Göçer'in; barışmalarını ilan ederken gazetecilere yeni klip şarkısının adını kullanıp; "Ayrılsak ölürüz biz" demesi de bunun kanıtıydı! Twitter'da da çift için "Reklam ayrılığı" yorumları yapıldı.takvim.com.tr

0 yorum:

Yorum Gönder